Jump to content (skip navigation)

SURF & MUSIC CUMP

Ruszają zapisy na lato 2020. SURF & MUSIC CUMP.

Serdecznie zapraszamy do udzialu w SURF & MUSIC CUMP

Organizatorem jest Szkola Muzyczna Yamaha w Pile i ExtremePlanet - szkoła sportów extremalnych.

Termin: 22-29 sierpnia 2020r.

Wiek uczestników: 8-16 lat

MIEJSCE POBYTU: Kamienica k/ Wągrowca (Wioska Serfera).

Wioska Serfera i jej potencjał to jedyne takie miejsce, gdzie możesz poznać tajniki, środowisko i klimat prawdziwego Serfera. To właśnie tu możesz postawić pierwszy i kolejny krok, od A do Z, który daje niesamowitą wolność i radość z windserfingu, na profesjonalnym sprzęcie. Pełna asekuracja, maksymalne bezpieczeństwo i indywidualne podejście sprawi, że każdy zakocha się w tym obozie.W wolnych chwilach będziesz mógł podkręcić swoje umiejętności gry na klawiszach, gitarze, bębnach czy pośpiewać. Jeśli dopiero zaczynasz swoją muzyczną przygodę? Super !!! Pokażemy Tobie jak szybko osiągnąć cel i w prostych utworach cieszyć się swoimi umiejętnościami. Być może CUMP zakończymy Finałowym koncertem? Kto wie... . Czujesz tę wolność???!!!

Ale Wioska Serfera to również skomboard, wspinaczka skalkowa, strzelectwo, kolejka tyrolska i mnóstwo innych ciekawych propozycji.

Zerknij na program:

- windserfing od A do Z,

- windserfing na sucho - pływanie na treneżerach,

- skomboard,

- ABC nurkowania,

- trickboard (równowaga, konkursy, zawody),

- żeglarstwo w pigułce,

- siatkówka plażowa,

- gry i zabawy integracyjne i zespołowe,

- strzelectwo ( wiatrówka, łuk, kusza)

- wspinaczka,

- trampoliny,

- ognisko i gry terenowe,

- zajęcia muzyczne w każdej wolnej chwili.

ZAKWATEROWANIE: Wioska Serfera to kompleks domków letniskowych z pełnym węzłem sanitarnym, toaletami i prysznicami. Domki drewniane (8 osobowe) z dwoma pokojami 4 osobowymi, łazienka, aneks kuchenny, łóżka jednoosobowe oraz piętrowe. Pościel lodówka, szafki, półki, taras z ławkami. Ośrodek jest monitorowany i zamykany o godz. 22.oo. Na terenie ośrodka pracuje kadra pedagogiczna i instruktorska.

CENA: 1349zł

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w domkach,

- wyżywienie ( 3 posiłki dziennie),

- opiekę pedagogiczną i instruktorską,

- program zajęć,

- sprzęt (nowe deski, pianki, kamizelki, instrumenty muzyczne, naglośnienie),

- ubezpieczenie NNW i OC,

Zgłoszenia kierujemy na adres: pila@yamahaszkola.pl, lub bespośrednio w sekretariacie naszej szkoły. Liczba miejsc jest ograniczona i pierwszy termin zgłoszeń mija 10 lutego 2020r.